Teyzeye | Doğum Günü Mesajlari, Doğum GünüSözleri, DogumGunu Hediyeleri- Part 2 Doğum Günü Mesajlari, Doğum GünüSözleri, DogumGunu Hediyeleri


Teyzeye Doğum Günü Sözleri

Teyzeye Doğum Günü Sözleri Teyzeye Doğum Günü Sözleri

 

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara biricik teyzem.

Sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın biricik teyzem.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun canım teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun bitanecik teyzem. Nice mutlu yaşlara.

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun canım teyzem.

Doğum gününü tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun biricik teyzem.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin canım teyzem.

Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara bitanecik teyzem.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara biricik teyzem.

Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun biricik teyzem.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun biricik teyzem.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun biricik teyzem, doğum günün kutlu olsun.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun bitanecik teyzem. Birlikte daha nice yaşlara.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik teyzem.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik teyzem.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Nice mutlu yıllara.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun biricik teyzem.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik teyzem.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun canım teyzem. Doğum günün kutlu olsun!


Sayfa: 1 2 3 4


Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?
Komik Doğum Günü Mesajları

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER