Aralık Ayı | Doğum Günü Mesajlari, Doğum GünüSözleri, DogumGunu Hediyeleri


Aralık Ayı Mesajları

Aralık Ayı Mesajları Aralık Ayı Mesajları

Her günün ayrı bir güzelliği vardır. Ama bugünün güzelliği bir başka, çünkü bugün 1 Aralık ! Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara.

Şu andan itibaren 1 Aralık tarihine girmiş bulunuyoruz. Birçok insan için sıradan bir gün ama senin ve benim için çok özel bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice yıllara.

Tarihte bugün 1 Aralık . Bir güzel doğdu, adı aşk kondu. Bir ömür boyu sağlık, başarı, sevgi ve mutluluk dolu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün günlerden sensin. Sağlıklı, başarılı, sevdiklerinle birlikte mutluluk dolu nice yaşlara, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.
Aralık tarihinde aklıma ilk gelen kişi sensin. Allah’tan dileğim yeni yaşınla birlikte hayallerinin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün 1 Aralık , bu özel gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim.
Tarihler Aralık , harika bir gün. Çünkü en sevdiğimin doğum günü. Yeni yaşınla birlikte Allah’tan ne diliyorsan hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi dileğiyle.

Bugün çok güzel ve özel bir gün, çünkü bugün 1 Aralık Yüzünde gülümsemenin hiç düşmediği, kalbinde iyiliklerin tükenmediği, başarının ve sağlığın hiç eksilmediği nice yaşlara! İyi ki doğdun.

Aralık tarihi hayatında yeni başarılara imza atacağın ilk gün olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Seni çok seviyorum, ama 1 Aralık tarihinde bir başka seviyor ve şükrediyorum. Çünkü iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. Nice birlikte güzel yıllara.

Hayatımın en güzel gününün 1 Aralık olduğunu biliyor muydun? Çünkü hep seni hatırlıyor ve varlığından ötürü mutluluk duyuyorum. İyi ki doğdun.

Bu güzel 1 Aralık gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice yaşlara.

Aralık  günü aklıma gelen biri varsa o da sensin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Doğum gününü unuttum sandın, oysa ki ben 1 Aralık gününü iple çektim. Hayallerinin, dualarının olabilecek en hayırlı şekilde kabul olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?
Komik Doğum Günü Mesajları

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER