Amcaya | Doğum Günü Mesajlari, Doğum GünüSözleri, DogumGunu Hediyeleri Doğum Günü Mesajlari, Doğum GünüSözleri, DogumGunu Hediyeleri


Amcaya Doğum Günü Sözleri

Amcaya Doğum Günü Sözleri Amcaya Doğum Günü Sözleri

Amcaya Doğum Günü Sözleri

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun canım amcam.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar canım amcam.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Birlikte daha nice yaşlara.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun canım amcam, doğum günün kutlu olsun.

Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun biricik amcam, nice mutlu yıllara.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam!

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara canım amcam.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bitanecik amcam.


Sayfa: 1 2


Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?
Komik Doğum Günü Mesajları

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER