Temmuz Ayı | Doğum Günü Mesajlari, Doğum GünüSözleri, DogumGunu Hediyeleri Doğum Günü Mesajlari, Doğum GünüSözleri, DogumGunu Hediyeleri


Temmuz Ayı Mesajlari

Temmuz Ayı Mesajlari Temmuz Ayı Mesajlari

Her günün ayrı bir güzelliği vardır. Ama bugünün güzelliği bir başka, çünkü bugün 1 Temmuz! Doğum günün kutlu olsun. Nice yıllara.

Şu andan itibaren 1 Temmuz tarihine girmiş bulunuyoruz. Birçok insan için sıradan bir gün ama senin ve benim için çok özel bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice yıllara.

Tarihte bugün 1 Temmuz. Bir güzel doğdu, adı aşk kondu. Bir ömür boyu sağlık, başarı, sevgi ve mutluluk dolu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün günlerden sensin. Sağlıklı, başarılı, sevdiklerinle birlikte mutluluk dolu nice yaşlara, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.
1 Temmuz tarihinde aklıma ilk gelen kişi sensin. Allah’tan dileğim yeni yaşınla birlikte hayallerinin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün 1 Temmuz, bu özel gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim.
Tarihler Ocak, harika bir gün. Çünkü en sevdiğimin doğum günü. Yeni yaşınla birlikte Allah’tan ne diliyorsan hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi dileğiyle.

Bugün çok güzel ve özel bir gün, çünkü bugün 1 Temmuz. Yüzünde gülümsemenin hiç düşmediği, kalbinde iyiliklerin tükenmediği, başarının ve sağlığın hiç eksilmediği nice yaşlara! İyi ki doğdun.

1 Temmuz tarihi hayatında yeni başarılara imza atacağın ilk gün olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.
Seni çok seviyorum, ama 1 Ocak tarihinde bir başka seviyor ve şükrediyorum. Çünkü iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın. Nice birlikte güzel yıllara.

Hayatımın en güzel gününün 1 Temmuz olduğunu biliyor muydun? Çünkü hep seni hatırlıyor ve varlığından ötürü mutluluk duyuyorum. İyi ki doğdun.

Bu güzel 1 Temmuz gününde doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice yaşlara.
1 Temmuz günü aklıma gelen biri varsa o da sensin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Doğum gününü unuttum sandın, oysa ki ben 1 Temmuz gününü iple çektim. Hayallerinin, dualarının olabilecek en hayırlı şekilde kabul olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Seni Temmuz ayında gördüm, Seni Temmuz ayında sevdim, Temmuz ayında da doğdum, Bu Temmuz ayı neyimiş böyIe

Temmuz ayını çok seviyordum, Her Temmuz’u ipIe çekiyordum, Temmuz’da koşarak geIiyordum, Bu Temmuz ayı neyimiş böyIe

Bir Temmuz ayında yıktıIar beni, Bir sozlersitesi.com Temmuz ayında sattıIar beni, Bir Temmuz ayında nettiIer seni, Bu Temmuz ayı neyimiş böyIe.

Temmuz geceIerinde aşındı öIümIer yıIdızı yüreğine bakınca..

Onu neden sevdiğimi bir türlü anlamıyor. Ağzı temmuz sıcağı, bakışları sonbahar.

Sevgi kuşağından geçip, Göğe doğru yol aldık. Bulutların arasından tüm dostlara haber saldık. Bu bir Temmuz akşamında evlenme kararı aldık. Nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız

Yer yarılmadıkça, gök üstümüze çökmedikçe, bizdeki birlik bitmedikçe Allah’ın izni ile bu ülkeyi, bu ülküyü kimse dize getiremez. 15 Temmuz Şehitlerinin ruhu şad olsun.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun

VATAN AŞKI, neler yaptırmaz ki insana? Bir can değil, binlercesi feda olsun yoluna bu vatanın dogum gunu kutlu olsunNot: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?
Komik Doğum Günü Mesajları

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER